fbpx

סרטון תדמית

סרטון תדמית

מהו סרטון תדמית? למה כדאי לכם שיהיה לכם סרטון כזה? ומה חשוב שתדעו אם אתם רוצים ליצור סרטון תדמית לעצמכם?

סרטון תדמית הוא סרטון שמטרתו היא ליצור אצל הלקוח הפוטנציאלי דימוי חיובי על העסק שלכם.

למה כדאי לכם ליצור לעצמכם סרטון תדמית?

וידאו שווה אלפי מילים

דרך סרטון תדמית קצר של כמה דקות אתם יכולים להעביר כמות אדירה של אינפורמציה על העסק שלכם. אומרים שתמונה שווה אלף מילים, אז תחשבו רגע לעצמכם כמה מילים וידאו שווה?

 

תקציב שכל עסק יכול להרשות לעצמו

בשונה מפרסומת בטלוויזיה, התקציב של ההפקה של הסרטון תדמית והתקציב של קידום הסרטון תדמית ברשת נמוך יחסית, כך שכל עסק יכול להרשות לעצמו הפקה וקידום של סרטון מסוג זה.

מערכת יחסים של אמון עם הלקוחות הפוטנציאלים

סרטון תדמית טוב יכול לגרום ללקוחות הפוטנציאלים שלכם להרגיש מכירים אתכם ובוטחים בכם. מחקרים מוכיחים שכאשר לקוח מאמין, הוא גם לקוח שרוכש, ויותר מפעם אחת.

סרטונים הם ויראליים יותר

זה מוכח, סרטונים הם ויראליים יותר. הסיכוי שישתפו את הסרטון שלכם הוא גדול פי כמה מאשר שישתפו טקסט שמדבר על העסק שלכם.

סרטונים משפיעים יותר טוב על הקידום האורגני בגוגל

גוגל אוהב מאוד סרטונים, בייחוד סרטונים מיוטיוב שמוטמעים באתר שלכם, מה שאומר שסרטונים בתוך האתר שלכם ישפיעו מאוד לטובה על הקידום האורגני שלכם בגוגל.

יותר כיף לצפות בווידאו

אנשים רבים מעדיפים לצפות בווידאו מאשר לקרוא טקסט, סרטון תדמית יספק להם את הצורך הזה. אני אישית ממליץ לשלב גם סרטון וגם טקסט, ככה שלקוחות פוטנציאלים שמעדיפים ווידאו, יהיה להם ווידאו, ולקוחות פוטנציאלים שמעדיפים טקסט, אז שיהיה להם טקסט.

יוטיוב אנליטיקס

קיים כלי שנקרא יוטיוב אנליטיקס, דרכו אתם יכולים לקבל המון אינפורמציה סטטיסטית על סרטוני היוטיוב שלכם, מהמידע הסטטיסטי הזה אתם יכולים להפיק לקחים רבים ולשפר בהתאם.

אז כיצד תיצרו סרטון תדמית מוצלח?

כתיבת תסריט

ראשית עליכם לכתוב תסריט, מומלץ להיעזר במומחה לכתיבה שיווקית. התסריט צריך להיות כתוב בהתאמה לקהל היעד, והוא צריך להיות מותאם לכל הכללים של הכתיבה השיווקית (ממליץ לכם לקרוא את המאמר הזה על כתיבה שיווקית), חשוב מאוד שבסוף התסריט תהיה הנעה לפעולה כלשהי, לדוגמה קנה עכשיו! או הירשם! או התקשר עכשיו!

קריינות

כדי להעביר את המסר שלכם באופן עוצמתי, מומלץ להשקיע קצת כסף בקריינות ולהביא קריין מקצועי. קחו בחשבון שקריין טוב יכול לעשות את כל ההבדל.

מנגינת רקע

מומלץ לשלב מנגינה ברקע, חשוב לבחור במנגינה שמעבירה את הרגש שאתם רוצים להעביר בסרטון. שימו לב שאתם בוחרים מנגינה שאין עליה זכויות יוצרים, ישנם אתרים בהם ניתן לרכוש מנגינות שיכולות להתאים לכם.

צילום

אתם יכולים לצלם במצלמה של הנייד שלכם, אבל אם יש לכם קצת כסף להשקיע כדאי להביא צלם מקצועי.

עריכה

אם יש לכם קצת ידע בתוכנות של עריכת ווידאו, תוכלו לערוך את הסרטון בעצמכם. במידה ואין לכם את הידע הזה חפשו לכם עורך ווידאו שמתאים לכם.

תהיו מקוריים

ככל שתהיו מקוריים ככה תבלטו יותר על פני המתחרים, המקוריות יכולה להיות, בתסריט, או בצילום או בעריכה. תחשבו מחוץ לקופסא, המקוריות יכולה לעשות את כל ההבדל.

קידום הסרטון ברשת האינטרנט

יצרתם סרטון מוצלח? יופי, עכשיו עליכם לקדם אותו ברשת האינטרנט.

אם שמתם את הסרטון ביוטיוב, הכניסו את מילת המפתח בכותרת ובתיאור. הוסיפו קישור לאתר שלכם. ושלבו תמונה ממוזערת מושקעת.

אם שמתם את הסרטון באתר שלכם, הכניסו גם את מילת המפתח בכותרת, בתת כותרת, ובכל המקומות שצריך, כמו שאתם מקדמים דף אינטרנט רגיל. מומלץ להוסיף לדף גם תמונה עם ALT שבו גם מופיעה מילת המפתח.

לסיכום…

עכשיו שאתם יודעים מהם היתרונות של סרטון תדמית, ומה אתם צריכים לעשות כדי ליצור לעצמכם אחד כזה, אין יותר תירוצים, הגיע הזמן שתיקחו את העסק שלכם לרמה הבאה עם סרטון תדמית מוצלח.

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

אודות הכותב

עידו הלפרין

עידו הלפרין

עידו הלפרין הוא הבעלים והמייסד של האתר עידן הדיגיטל. במשך שנים עידו חקר ולמד את תחום השיווק הדיגיטלי, היום אפשר להגיד שהוא כבר מאסטר בתחום זה. לצד התשוקה הגדולה לתחום השיווק הדיגיטלי,
עידו הוא גם איש רוח, הלומד כל יום מספר שעות במסגרת ישיבה.

עידו הלפרין

עידו הלפרין

עידו הלפרין הוא הבעלים והמייסד של האתר עידן הדיגיטל. במשך שנים עידו חקר ולמד את תחום השיווק הדיגיטלי, היום אפשר להגיד שהוא כבר מאסטר בתחום זה. לצד התשוקה הגדולה לתחום השיווק הדיגיטלי,
עידו הוא גם איש רוח, הלומד כל יום מספר שעות במסגרת ישיבה.

הרשמה לניוזלטר

אחת לשבועיים נשלח אליך למייל פוסט איכותי בנושא שיווק דיגיטלי. מזמין אותך להירשם לקבלת הבונוס המיוחד הזה!

הרשמה לניוזלטר

אחת לשבועיים נשלח אליך למייל פוסט איכותי בנושא שיווק דיגיטלי. מזמין אותך להירשם לקבלת הבונוס המיוחד הזה!

דברו איתי

סגירת תפריט
דילוג לתוכן